• Konkurs plastyczny „Korona królów Polski”

• W konkursie plastycznym „Korona królów Polski” zorganizowanym prrzez Muzeum w Chrzanowie wzięli udział uczniowie klasy IIId oraz uczennice z klasy 5as : Zosia, Marysia, Ola i Gabrysia. Uczniowie namalowali insygnia królewskie wybranego króla Polski.

Wyróżnienie otrzymała Gabrysia Pawlak z klasy Vas a wszyscy uczestnicy słodką nagrodę. Serdecznie uczniom gratulujemy , zachęcamy do rozwijania umiejętości plastycznych i zainteresowań.

Brawo Wy!

Beata Perek

nauczyciel plastyki

Wszystkie nagrodzone prace można oglądać na stronie : www.muzeum.chrzanow.pl

• Boże Narodzenie tuż tuż, wszystkim udziela się magia świąt.

Może przygotujesz świąteczną kartkę i weźmiesz udział w konkursie zorganizowanym przez Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie?

Zapraszamy!

Temat: Wykonanie pracy plastycznej w postaci kartki bożonarodzeniowej o wymiarach 14,8x 21cm ( kartka z zeszytu )

Technika : dowolna ( rysowanie ,malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, ) , zewnętrzna strona kartki )

Kartka powinna zawierać życzenia świąteczne.

Termin : do 04.12.2023r

klasy I-III do p. Małgorzaty Kochanowicz

Klasy IV-VIII do sali 14B

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 17 grudnia na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Wygiełzowie.

Beata Perek

nauczyciel plastyki