Strona główna
Aktualności
Pierwsza Dyrektor naszej szkoły w latach 1985–1993.
ŚP. ANNA GŁOWNIA
Pierwsza Dyrektor naszej szkoły w latach 1985–1993, nauczycielka fizyki.
Z głębokim smutkiem żegnamy Panią Dyrektor Annę Głownię – osobę, która z pasją, oddaniem i niezwykłą determinacją tworzyła historię naszej szkoły.
Pani Dyrektor Anna Głownia była architektem naszej szkolnej wspólnoty. Obejmując funkcję pierwszego dyrektora w 1985 roku, podjęła się zadania wymagającego ogromnej siły, odwagi i zaangażowania. Dzięki Jej uporowi oraz wizji szkoła zaczęła funkcjonować mimo trudnych początków i warunków dalekich od idealnych. Wielu z nas pamięta pierwsze lekcje odbywające się w nieukończonych, surowych pawilonach – to właśnie tam Pani Anna budowała fundamenty naszej placówki.
Z wizytą w przedszkolu
lasa 3a w odwiedzinach 😊
Uczniowie klasy 3a wraz z wychowawcą odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 9 im. J. Brzechwy w Chrzanowie ❤️
Było dużo radości, wspólnej zabawy z chustą animacyjną oraz kreatywnej pracy w zespołach 🎨🤝
Wielu trzecioklasistów wróciło do swojego dawnego przedszkola, co wywołało mnóstwo pięknych wspomnień 💭
Sukcesy naszych uczniów w konkursie matematycznym!
28 maja 2026 r. nasi uzdolnieni matematycznie uczniowie z klas trzeciej i ósmej wzięli udział w IX edycji gminnego konkursu „Matematyczne Trójki w Trójce”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie. W rywalizacji uczestniczyło aż 10 szkół.
Każda trzyosobowa drużyna miała do rozwiązania 12 łamigłówek, trzy zadania tekstowe o podwyższonym stopniu trudności oraz zadanie dodatkowe:🔹 klasy trzecie – układanie wzoru z tangramu🔹 klasy ósme – matematyczne sudoku
Akcja czytelnicza JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM !
BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA CHĘTNYCH UCZNIÓW do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam jak czytam"
Kiedy? 11 czerwca (czwartek) o godz.10.00.
Gdzie? W razie brzydkiej pogody spotkajmy się na sali w łączniku, jeżeli deszcz nam nie przeszkodzi spotkajmy się na boisku szkolnym, weźcie ze sobą kocyk i ulubioną książkę.
Podsumowanie konkursów bibliotecznych z okazji Tygodnia Bibliotek
Przedszkole
Iga Czopkiewicz, Pola Mikołowska, Kacper Kurdziel, Emilia Zając, Marta Siewniak, Ania Suszcz, Alicja Suszcz, Miłosz Antos
Klasy 1-3
I miejsce Liliana Sieczko kl.3d
II miejsce Aleksandra Kuchta 1as
Za udział w konkursie
Jagoda Dąbrowska, Lena Walder, Stanisław Kapa, Tymon Majcherczyk, Lilianna Suszcz, Stanisław Urbańczyk, Kajetan Warzecha, Marcel Ziajka, Maciej Zając, Mieszko Czopik
Innowacja pedagogiczna: „Sposób na Panią Twardowską”
Uczniowie klasy 4bi od kilkunastu tygodni przygotowywali się do zaprezentowania na szkolnej scenie ballady „Pani Twardowska” Adama Mickiewicza. Nareszcie przyszedł czas, gdy efekty swojego zaangażowania mogli pokazać rodzicom i bliskim. W kolejnym tygodniu byli oklaskiwani także przez koleżanki z klasy 4as.
- liczba odwiedzin: 1047300
Kalendarz
- brak danych



