Strona główna
Aktualności
Jak nie czytam jak czytam!
11 czerwca w naszej szkole odbyła się akcja czytelnicza Jak nie czytam jak czytam!
Celem akcji było zgromadzenie w jednym miejscu jak największej ilości osób czytających i pokazanie, że książki jednoczą, książki umilają czas oraz wyjść na przeciw statystykom i udowodnić, że nasza społeczność lubi książki 🙂
Pierwsza Dyrektor naszej szkoły w latach 1985–1993.
ŚP. ANNA GŁOWNIA
Pierwsza Dyrektor naszej szkoły w latach 1985–1993, nauczycielka fizyki.
Z głębokim smutkiem żegnamy Panią Dyrektor Annę Głownię – osobę, która z pasją, oddaniem i niezwykłą determinacją tworzyła historię naszej szkoły.
Pani Dyrektor Anna Głownia była architektem naszej szkolnej wspólnoty. Obejmując funkcję pierwszego dyrektora w 1985 roku, podjęła się zadania wymagającego ogromnej siły, odwagi i zaangażowania. Dzięki Jej uporowi oraz wizji szkoła zaczęła funkcjonować mimo trudnych początków i warunków dalekich od idealnych. Wielu z nas pamięta pierwsze lekcje odbywające się w nieukończonych, surowych pawilonach – to właśnie tam Pani Anna budowała fundamenty naszej placówki.
Z wizytą w przedszkolu
lasa 3a w odwiedzinach 😊
Uczniowie klasy 3a wraz z wychowawcą odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 9 im. J. Brzechwy w Chrzanowie ❤️
Było dużo radości, wspólnej zabawy z chustą animacyjną oraz kreatywnej pracy w zespołach 🎨🤝
Wielu trzecioklasistów wróciło do swojego dawnego przedszkola, co wywołało mnóstwo pięknych wspomnień 💭
Sukcesy naszych uczniów w konkursie matematycznym!
28 maja 2026 r. nasi uzdolnieni matematycznie uczniowie z klas trzeciej i ósmej wzięli udział w IX edycji gminnego konkursu „Matematyczne Trójki w Trójce”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie. W rywalizacji uczestniczyło aż 10 szkół.
Każda trzyosobowa drużyna miała do rozwiązania 12 łamigłówek, trzy zadania tekstowe o podwyższonym stopniu trudności oraz zadanie dodatkowe:🔹 klasy trzecie – układanie wzoru z tangramu🔹 klasy ósme – matematyczne sudoku
Akcja czytelnicza JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM !
BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA CHĘTNYCH UCZNIÓW do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam jak czytam"
Kiedy? 11 czerwca (czwartek) o godz.10.00.
Gdzie? W razie brzydkiej pogody spotkajmy się na sali w łączniku, jeżeli deszcz nam nie przeszkodzi spotkajmy się na boisku szkolnym, weźcie ze sobą kocyk i ulubioną książkę.
Podsumowanie konkursów bibliotecznych z okazji Tygodnia Bibliotek
Przedszkole
Iga Czopkiewicz, Pola Mikołowska, Kacper Kurdziel, Emilia Zając, Marta Siewniak, Ania Suszcz, Alicja Suszcz, Miłosz Antos
Klasy 1-3
I miejsce Liliana Sieczko kl.3d
II miejsce Aleksandra Kuchta 1as
Za udział w konkursie
Jagoda Dąbrowska, Lena Walder, Stanisław Kapa, Tymon Majcherczyk, Lilianna Suszcz, Stanisław Urbańczyk, Kajetan Warzecha, Marcel Ziajka, Maciej Zając, Mieszko Czopik
- liczba odwiedzin: 1053168
Kalendarz
- brak danych



