• Konkursy plastyczne

• Przez cały styczeń do naszej szkoły zlatywały piękne anioły, aniołki i anielice przygotowane przez dzieci z klas pierwszych i drugich oraz ich bliskich. Dzisiaj anioły pofrunęły dalej do szkoly w Toporzysku. Tam wezmą udział w międzynarodowym anielskim konkursie.

Dzieci przygotowały także prace na archidiecezjalny konkurs plastyczny o przypowieściach Pana Jezusa. Komisja konkursowa wybrała trzy prace: Zosi Celarek z kl.IIci, Marysi Chlipały z kl. Ic oraz Anastazji Glistak również z kl. Ic.

Prace te czekają już w Wydziale Katechetycznym w Krakowie na finał konkursu.

Dziękujemy uczniom i ich opiekunom za podjęty trud w przygotowaniu przepięknych prac. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników finałowych obu konkursów i zapraszamy, by dalej dzielić się talentami plastycznymi, próbując sił w kolejnych konkursach.

D. Matuszczak

• Konkurs plstyczny

• Szkolny konkurs plastyczny z okazji Walentynek, którego rozstrzygnięcie nastąpi w formie plebiscytowej. Wyniki zostaną podane po feriach zimowych. Udanego wypoczynku, który pozwoli z nową energią powrócić do obowiązków.

• Finaliści konkursu kolęd

• Zespół wokalny z kl. 4-6 w skladzie Liliana Okoczuk kl. 4c, Milena Kubarska kl. 5a, Maja Kopeć kl. 5a, Julia Kierc kl. 6d i Klaudia Dymek kl.6d wywalczył II m-ce w XX Gminnym Konkursie Kolęd, Pastoralek I Piosenki Zimowej. Zespół przygotowała p. IZABELA GĘBICKA.

• Aleksandra Połetek

• Uczennica klasy VIII b Aleksandra Połetek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Gratulacje dla Jakuba Kurowskiego z klasy 8c

• jakub Kurowski wysoko podniósł poprzeczkę swoim młodszym kolegą - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w trzech konkursach

• Małopolskim Konkursie Chemicznym dla szkół podstawowych
              • Małopolskim Konkursie Geograficznym
              • Małopolskim Konkursieu Historycznym.

Gratulujemy już  tego osiągnięcia i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w czasie potyczek o tytuły laureata wszystkich konkursów.

• Uwaga Uczniowie klas 1-8

• Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym z okazji Walentynek!

• Konkurs odbędzie się 24 stycznia od 8.00 do 9.35 w sali 14B.

• Zadanie konkursowe polegać będzie na wykonaniu kartki ( format A5 -

• ( wielkość kartki z zeszytu ) na Walentynki techniką dowolną

( rysunek, praca malarska, collage- wyklejanka, techniki mieszane ) z materiałów własnych, ( które uczestnik konkursu przyniesie na konkurs )

• każdą klasę reprezentuje tylko jeden uczeń

• lista uczestników na portierni, wpisu dokona wychowawca klasy do 20 stycznia

• klasy 4-8 zredagują i wpiszą krótkie walentynkowe życzenia

• wszystkie prace zostaną zaprezentowane a najciekawsze zostaną nagrodzone!

Sedecznie zapraszamy

organizatorzy: Agnieszka Białożyt

Magdalena Kamińka

Beata Perek

• XX Konkurs Kolęd, Pastorałek I Piosenki Zimowej

• Dnia 5 stycznia 2023 r. w Domu Kultury MOKSiR odbyły się przesłuchania do XX Konkursu Kolęd, Pastoralek I Piosenki Zimowej. W konkursie wzięli udział:

Zespół wokalny kl. 4-6 ( Liliana Okoczuk kl. 4c, Milena Kubarska kl. 5a, Maja Kopeć kl. 5a, Julia Kierc kl. 6d i Klaudia Dymek kl. 6d)

Duet: Julia Kierc I Klaudia Dymek z kl. 6d

Alex Winiarski z kl. 8c

Finał konkursu kursu odbędzie się 25 stycznia 2023 r.

• Wyniki Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES Plus. Matematyka Plus.

• Konkurs odbył się 9 listopada 2022 roku. Brało w nim udział 37 uczniów z klas od trzeciej do ósmej. Laureatami zostali : Baliś Aleksander i Czech Leon z klasy 3a. Wśród uczniów klas czwartych najlepszy wynik w szkole uzyskał Popiało Filip z klasy 4d, z klas piątych  Lipiarz  Wiktor z klasy 5c, z klas szóstych Baliś Sebastian i Środa Filip z klasy 6a, z klas siódmych Kwapisz Piotr z klasy 7a, z klas ósmych Ożga  Oliwier z klasy 8b.

Gratulacje, Bożena Trzcionkowska