• Komisja rekrutacyjna podaje listy kandydatów
            PRZYJĘTYCH oraz NIEPRZYJĘTYCH
            do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022

Lista_przyjetych.pdf

Lista_nieprzyjetych.pdf

Rodzice, opiekunowie, wychowawcy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów informuję, że w dniach

od 15.04.2021r. do 22.04.2021r.

po zakwalifikowaniu dziecka do przyjęcia rodzice/prawni opiekunowie składają potwierdzenie woli przyjęcia do wybranego przedszkola/ oddziału przedszkolnego, do którego zostało zakwalifikowane.

lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Potwierdzenie_woli_przyjecia_do_ODDZIALU_PRZEDSZKOLNEGO.pdf

Rodzice, opiekunowie, wychowawcy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie informuje, że w dniach

od 01 marca 2021 r. do  26 marca 2021 r. przyjmujemy wnioski do oddziału przedszkolnego
            w szkole podstawowej na rok szkolny 2021/2022

Wnioski dostępne są na portierni przy wejściu do szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.

WNIOSEK_przyjecie_do_oddz._przedszk._2021-2022.pdf

Klauzula_informacyjna.pdf

oswiadczenia__do_wniosku_o_przyjecie_do_SPOP_na_rok_2021-2022.pdf

Zasady_rekrutacji_do_SPOP_i_PS_2021-2022.pdf

zarzadzenie_34.pdf

zarzadzenie_36.pdf

Rodzice, opiekunowie, wychowawcy

Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2020/2021 do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie składają na kolejny rok szkolny 2021/2022 deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w tym oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego w roku 2021.

Deklaracje będą wydawać i przyjmować wypełnione wychowawcy

od 22 lutego do 26 lutego 2021r.

( niezłożenie deklaracji w/w terminie traktuje się jako rezygnację z miejsca w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.)

Wnioski o przyjęcie od 01.09.2021r. nowych dzieci do oddziału przedszkolnego przyjmujemy od 1 marca do 26 marca 2021r.

(szczegółowe informacje w tej sprawie zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej szkoły)

Deklaracja plik do pobrania

Deklaracja_o_kontynuowaniu_wych_przedsz_w_SP_na_2021-2022