• O nas

• Rok szkolny 2019/2020

• WERONIKA ZABRZAŃSKA Z SP 8 BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MP JUNIOREK DO LAT 16

22 marca 2021

W rozegranych w Szklarskiej Porębie finałach Mistrzostw Polski Juniorek do lat 16 brązowy medal zdobyła uczennica oddziału sportowego w szachach 8as z SP 8 Chrzanów – Weronika Zabrzańska.

WERONIKA ZABRZAŃSKA Z SP 8 BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MP JUNIOREK DO LAT 16

W trwających trudnych ośmiodniowych zawodach w szachach klasycznych Weronika cały turniej zajmowała miejsce w czołówce. Przegrała tylko jedną partię z przyszłą mistrzynią Polski Barbarą Goraj, trzy remisując i pięć wygrywając. Uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Chrzanowie srebro przegrała dopiero punktacją pomocniczą.

Poza zajęciami szkolnymi jest zawodniczką Uczniowskiego Klubu Sportowego Hetman Koronny Trzebinia.

Uczniowie naszej szkoły zdominowali gminne zawody pływackie!

Aż 20 uczniów SP 8 zakwalifikowało się do Powiatowych Igrzysk Dzieci w pływaniu. Są to uczniowie klas: 3as, 4as, 5as, 6as - szczegóły w załączonej tabeli.

Gminne_zawody_plywackie.docx

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Awansem do  zawodów powiatowych w pływaniu mogą pochwalić się uczniowie klas 7as oraz 8as. Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach!!

Gminne_Igrzyska_Mlodziezy_Szkolnej_w_plywaniu.docx

Brązowy medal dla Leny Rajcy

Lena brała udział w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 12 w tenisie ziemnym, które odbyły się 5-10.01.2020 w Sobocie k. Poznania. Zdobyła tam brązowy medal w grze podwójnej.