3 i 4 czerwca w Krakowie odbyła się Gala Laureatów VII edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Podaj dobro dalej.
W tym roku grupy w różnych zakątkach Polski podjęły temat "Pomaganie nie ma granic".
Nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do realizacji projektu, kończąc go w gronie dziesięciu najlepszych szkół w Polsce.
W tym roku grupę projektową tworzyły: Anastazja z kl.3c, Maja z kl.5c, Nikola z kl.6d, Ania i Karolina z kl.8ci. Taki skład, pokazał, że pomaganie nie ma granic, również wiekowych, pomagać może każdy od najmłodszych lat.
Udział w gali to niesamowita okazja, by spotkać innych uczniów zaangażowanych w dzieło, którego
inspiracją jest Helenka Kmieć.
