• Wolontariat w naszej szkole

Drodzy Miłośnicy zwierząt!Obraz znaleziony dla: gif piesek

Zorganizowana  w naszej szkole SP 8 Chrzanów zbiórka darów dla schroniska w Oświęcimiu zakończyła się pomyślnie.  Pomimo, że trwała tylko 7 dni,  zebraliśmy  spore ilości karmy mokrej i suchej dla kotków i piesków, ręczniki i koce,  akcesoria i zabawki oraz środki czyszczące.  Świetnie spisały się nasze małe elfy z 1as - pomocnicy Św. Mikołaja. Pomagały rodzicom w załadunku darów i towarzyszyły  w drodze do schroniska. Zarówno pracownicy schroniska, jak  i my dziękujemy Wam za okazane serce i pomoc.

Przedstawiciele wolontariatu edukacji wczesnoszkolnej- kl1as z wychowawcą, rodzicami wraz z Samorządem Uczniowskim SP8

Drodzy Miłośnicy zwierząt!ߐྠ- Obrazek 1  Drodzy Miłośnicy zwierząt!ߐྠ- Obrazek 2  Drodzy Miłośnicy zwierząt!ߐྠ- Obrazek 3

Drodzy Miłośnicy zwierząt!ߐྠ- Obrazek 6  Drodzy Miłośnicy zwierząt!ߐྠ- Obrazek 5

• Drodzy Miłośnicy zwierząt!ߐྠ- Obrazek 4

Akcja "Razem na Święta"

Dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie, Rodzice i nauczyciele naszej szkoły biorą udział w akcji "Razem na Święta". Organizujemy działania w ramach przedświątecznego wolontariatu.

WOLONTARIUSZE DLA SZPITALA

KAŻDY może zostać wolontariuszem. Dyrektor chrzanowskiego szpitala prosi o wsparcie. Potrzeby są różne. Proponuję na początek ZBIÓRKĘ WODY MINERALNEJ dla pacjentów covidowych.

Może być mineralna gazowana i niegazowana , raczej w mniejszych opakowaniach.

KTO MOŻE POMÓC? - każdy uczeń, każdy nauczyciel, każdy pracownik, każdy rodzic.

ILE BUTELEK? - jedna to już jest pomoc, dwie jeszcze większa, zgrzewka TO JUŻ JEST DUUUŻA POMOC.

KIEDY? -  w ten piątek 20 XI w godz. 16.00 - 17.00

GDZIE? - na portiernię naszej szkoły.

WOLONTARIUSZE DLA SZPITALA

KAŻDY może zostać wolontariuszem.

Tym razem proszę o włączenie się do pomocy dla szpitala w Chrzanowie w formie zakupu mydła w płynie do dozowników szpitalnych oraz ręczników papierowych.

KTO MOŻE POMÓC? - każdy uczeń, każdy nauczyciel, każdy pracownik, każdy rodzic.

ILE mydła, ile papieru? - KAŻDY troszkę, a będzie DUUUŻO lub TYLE ILE MOŻESZ.

KIEDY? -  w ten piątek 27 XI w godz. 16.00 - 17.00

GDZIE? - na portiernię naszej szkoły.

P.S. JEŚLI KTOŚ CHCE DONIEŚĆ WODĘ LUB WOLI ZAKUPIĆ WODĘ W MAŁYCH BUTELKACH, TO TEŻ JEST MILE WIDZIANE.

Kolejna pomoc dla szpitala

Lubisz pomagać?

Przyłącz się do akcji:

Przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie rozpocznie się kolejna zbiórka potrzebnych pilnie rzeczy i wody dla pacjentów szpitala.

Dary można przynosić w dniach 30 listopada- 5 grudnia 2020

w godzinach 6.00-20.00

Wejście glówne szkoły- w przedsionku przy dyżurce bedzie pojemnik, w którym można zostawić dary.

Po godz. 16.00 proszę dzwonić( dzwonek przy wejściu z prawej strony)

Organizatorzy:

Przedstawiciele wolontariatu edukacji wczesnoszkolnej - kl. 1as i p. Justyna Dyląg wraz z Samorządem Uczniowskim

Kolejna pomoc dla szpitala - Obrazek 1

WOLONTARIUSZE DLA SZPITALA

TRZECIA I OSTATNIA W TYM ROKU zbiórka na rzecz pacjentów chrzanowskiego szpitala.

Po konsultacjach z panią Dorotą Walczyk z Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie ustaliłam, że najbardziej potrzebne dla pacjentów są SZAMPONY suche i do zwykłego mycia mycia wodą oraz chusteczki nawilżające.

Oczywiście WODA w butelkach z dzióbkiem zawsze mile widziana.

KTO MOŻE POMÓC? - każdy uczeń, każdy nauczyciel, każdy pracownik, każdy rodzic.

ILE TOWARU? - tyle ile możesz/ile chcesz.

KIEDY? - w ten piątek 4 XII w godz. 16.00 - 17.00

GDZIE? - na portiernię naszej szkoły.

Mikołajki dla schroniska

PAKA DLA ZWIERZAKA

UWAGA

Drodzy Miłośnicy zwierząt! Ponieważ w sobotę 05.12.20 szkoła będzie zamknięta i nie będzie można przynieść darów, to przedłużamy akcję dla schroniska w Oświęcimiu: PAKA DLA ZWIERZAKA do poniedziałku (07.12.2020) Zbieramy w godz. 6.00-20.00

W ramach akcji uczniowie klasy 2bi wykonała   prace plastyczne pod hasłem NIE KUPUJ -ADOPTUJ! Są na nich podopieczni schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu, które czekają na swojego nowego właściciela.

galeria prac plastycznych klasy 2bi

Mikołajki dla schroniska - Obrazek 1

Drodzy Miłośnicy zwierząt

Rozpoczynamy ekspresową akcję w naszej szkole 30.11-05.12.20

zbiórkę darów dla schroniska- PAKA DLA ZWIERZAKA

Nie kupuj- adoptuj !

Czy warto mieć czworonożnego przyjaciela? Mali artyści z 1as przekonują w swoich pracach, że taaak

SAMI ZOBACZCIE ;-)

Jeśli nie możesz adoptować zwierzaka, a jesteś ich miłośnikiem, przyłącz się do akcji organizowanej przez naszą szkolę SP8 Chrzanów: Zbiórka darów dla schroniska- PAKA DLA ZWIERZAKA, która rozpocznie się 30 listopada. Dary będziemy zbierać do 5 grudnia, w godzinach 6.00- 20.00, aby trafiły do zwierzaków w mikołajki. Możecie je wkładać do pojemnika w przedsionku szkoły. A, co będziemy zbierać, zamieszczone jest na plakacie, przygotowanym przez klasę 4d.

Jak jeszcze możemy pomagać?

Nie możesz mieć w domu czworonoga, możesz go wirtualnie adoptować. Poniżej więcej informacji

Zachęcajcie swoich bliskich i znajomych do udziału w akcji.

Przedstawiciele wolontariatu edukacji wczesnoszkolnej - kl. 1as z wychowawcą wraz z Samorządem Uczniowskim