• O nas

• Rok szkolny 2019/2020

• Klasa 1bi poznaje zawód policjanta

• We wtorek w klasie 1bi odbyła się nietypowa lekcja, a to za sprawą wizyty specjalnego gościa. Pan policjant, sierż. sztab. Marek Turek opowiedział o swojej pracy z dziećmi i młodzieżą. Celem spotkania było uświadomienie uczniom jak ważne jest przestrzeganie ustalonych norm i zasad w życiu codziennym, zarówno w domu jak i w szkole. Nasz gość podkreślił również jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.Na koniec Pan Policjant odpowiadał na pytania uczniów. Bardzo dziękujemy za interesujące spotkanie!

• Klasa 4bi w nowym roku szkolnym

• W roku szkolnym 2019/2020 klasa 4bi wraz z wychowawcą p. Katarzyną Ziębą oraz nauczycielem wspomagającym p. Moniką Hojoł odkrywa świat przez udział w różnych wydarzeniach. Nadaj współpracuje z wychowawczynią z klas 1-3 p. Wiolettą Mierniczek, która obecnie pracuje jako logopeda i wspiera w poprawnej wymowie.

Uroczystości i imprezy, w których uczestniczyli we wrześniu i październiku 2019r.:

• Dzień Kropki;

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego;

• Klasowy Dzień Chłopaka;

• Szkolna dyskoteka;

• Dzień Edukacji Narodowej.

W listopadzie i w grudniu 2019r, klasa 4bi uczestniczyła w uroczystym apelu z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości; brała udział w Ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu"; przygotowywała wraz z Samorządem Uczniowskim wróżby andrzejkowe dla społeczności szkolnej; brała udział w zabawie andrzejkowej; przygotowała klasowe mikołajki i wigilijkę; uczestniczyła w uroczystej akademii z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

W grudniu 2019r. uczniowie klasy 4bi z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Studia Filmowego w Bielsku Białej. Tam dowiedzieli się jak tworzy się filmy rysunkowe, brali udział w projekcji bajek. Ostatnim punktem programy, którego nie mogli się doczekać było spotkanie ze Święty Mikołajem.

W lutym 2020r. w klasie 4bi działo się! Super zabawa podczas zabaw karnawałowej. Przygotowanie dla całej społeczności szkolnej przedstawienia oraz ulotek nt. bezpiecznego Internetu. Miesiąc zakończył się słodko - klasowym Tłustym Czwartkiem oraz przygotowaniem słodkości do szkolnej kawiarenki - udział w akcji „Pączek dla Afryki".

W ramach lekcji wychowawczych uczniowie realizowali „Bieg po zdrowie” – program antytytoniowej edukacji zdrowotnej.

galeria klasy 4bi

• Uczniowie z klasy 7bi przygotowali krótki program artystyczny z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

• Do załogi klasy 7bi należy 18 osób. Kilka z nich reprezentuje naszą szkołę jako członkowie Samorządu Uczniowskiego. Aktywnie uczestniczą również w życiu kulturalnym. Klasa 7bi przygotowała. między innymi krótki program artystyczny z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Udział wzięli wszyscy uczniowie. Każdy, nawet jeśli nie występował, przyczynił się do uświetnienia wydarzenia.

• Boże Narodzenie w U.S.A

•

Klasa IIIbi gościła dzisiaj pana Mathew Potts i panią Natalię Potts, którzy opowiedzieli po angielsku i po polsku o zwyczajach Bożego Narodzenia w U.S.A. Lekcja była pełna wiedzy, interaktywych quizów i zakończyła się słodkim podarunkiem - CANDY CRANE.

DZIĘKUJEMY!

Agnieszka Koniuch

• Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

• Zapraszamy do foto relacj

• Rok szkolny 2019/2020

•

W klasie V bi zagościła jesień. Podczas zajęć z techniki uczniowie po raz kolejny udowodnili, że nie boją się igieł, nici i guzików. Przygotowali barwne wyszywanki złocisto-czerwonych drzew. Zapraszamy na jesienny magiczny spacer.

Katarzyna Zięba, Magdalena Bucior

• XVIII Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka

• 23 października reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie uczestniczyli w XVIII Ogólnopolskim Mityngu Pływackim Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka.

Gabriella Potts (klasa III b), Aleksander Strączek (klasa II b) oraz Irena Zdebik (klasa V b) uzyskali wyróżnienia, natomiast Kacper Kubarek (VII b) pokonał rywali na dystansie 25 metrów i stanął na najwyższym stopniu podium. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!