• Akcja Żonkile 2024

Klasa 2as po raz drugi wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Żonkile. Akcja upamiętnia Powstanie w Getcie Warszawskim z 19 ÌV 1943 roku. Uczniowie kl. 2a uczestniczyli w lekcji warsztatowej w Muzeum w Chrzanowie.

• SPRZĄTANIE BESKIDÓW Z PTT 20 kwietnia 2024 r

Pogoda nas nie rozpieszczała, jednak warto było wziąć udział w corocznej akcji Sprzątania Beskidów z PTT. Uczniowie SKK PTT z naszej szkoły porządkowali czerwony szlak na Klimczok -1117 m.n.p.m. Śmieci jest coraz mniej !!!To bardzo pocieszające!!! Pomimo przeróżnych zmian pogody wszystkim dopisywały humory. Dziękujemy organizatorom imprezy: bielskiemu i chrzanowskiemu oddziałowi PTT za opiekę przewodnicką i całą organizację. Rodzicom za pomoc w sprawowaniu opieki nad młodzieżą.

• Dzień Ziemi

Z okazji DNIA ZIEMI, przypadającego 22 kwietnia 2024r w naszej szkole zorganizowano szereg działań :

1. Zorganizowano konkurs plastyczny

- uczniowie klas 6 i 7 rysowały plakat, którego hasło to "Myśl globalnie działaj lokalnie - każdy z Nas zyska na ochronie środowiska"

- uczniowie klas 4 i 5 wykonali prace plastyczne- "Rośliny chronione w Polsce"

• Spotkanie z poezją dla ZNP

Uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny pt. „Spotkanie z poezją” dla emerytowanych nauczycieli Związku Nauczycielstwa Polskiego w Chrzanowie.

9 kwietnia 2024 roku Michał Bartoszczuk (kl. 4c), Milena Grzesiak (kl. 4bi), Dominik Nowak (kl. 4bi) oraz uczniowie z klasy 6bi: Paulina Stopa, Julia Trenda, Nina Ząbkowska, Julia Motyl, Jan Łyszczarz, Szymon Bogusz, Jan Samborski wyrecytowali najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.

Zobacz obraz źródłowy

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie