• Wyniki konkursu

• W dniu 16.02.2023 odbył się etap szkolny VII Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas 4-8.

Jury w składzie: p. Dorota Ślusarczyk-Małecka i p. Marta Szostek-Trzep oceniało poprawność językową, tempo i płynność czytania, interpretację czytanego tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny fragmentów z książki "Harry Potter and a Philosopher's Stone".

W etapie powiatowym konkursu naszą szkołę reprezentować będą: Maria Tętnowska 8d i Oliwia Wójcik 8as.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• IV Kiermasz Słodkości

•

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w IV Kiermaszu Słodkości, który odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji Wyślij Pączka do Afryki.

Wszystkim, którzy upiekli, dostarczyli i zakupili słodkie wypieki wspierając tym samym edukację dzieci w Czadzie i Republice Środkowej Afryki, mówimy DZIĘKUJEMY!

Kolejny raz wspólnie pokazaliśmy, że dobro pączkuje i jednoczy.

Zebrane środki przekazaliśmy na konto Fundacji Kapucyni i Misje.

Postępy zbiórki można śledzić na stronie:

• Wyślij pączka do Afryki

• W Tłusty Czwartek zapraszamy na IV Kiermasz Słodkości.

Wspólnie możemy wysłać pączka do Afryki i pomóc dzieciom w dostępie do edukacji.

Stoisko ze słodkimi wypiekami będzie czynne od godziny 8:45.

• Szkolny konkurs plastyczny z okazji Walentynek – rozstrzygnięty!

•

Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania plebiscytowego w kategorii uczniów klas I – III Grand Prix szkolnego konkursu plastycznego z okazji Walentynek otrzymała uczennica klasy I c Maria Chlipała, a w kategorii uczniów klas IV – VIII – Jan Dworak (VI d). Wyróżnieniami zostali uhonorowani: Aleksandra Wilk (I a), Alicja Sądecka (III c), Liliana Okoczuk (IV c) oraz Szymon Krzykała (V c).

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie dyplomów i nagród.

Organizatorzy: Beata Perek, Agnieszka Białożyt, Magdalena Kamińska.

• Uwaga Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej!

• Zachęcamy Was do wzięcia udziału w świetlicowym Dniu Kota. Jeżeli macie zdjęcia Waszych kocich pupili, to przynieście je do świetlicy w tym tygodniu. Wspólnie przygotujemy wystawę. A może Wasze ubranie ma koci motyw? Jeśli tak, to w piątek 17 lutego ubierzcie je. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dziękuję.

• Szanowni Państwo!

• Zachęcamy do wsparcia naszej Szkoły poprzez przekazanie 1,5% podatku.

Wystarczy wpisać na formularzu PIT: KRS 0000052078 z dopiskiem cel szczegółowy:

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie.

• Ogłoszenie !

• Informujemy, że Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2022/2023 do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie składają na kolejny rok szkolny 2023/2024 deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w tym oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego w roku 2023.

Deklaracje będą wydawać i przyjmować wypełnione wychowawcy

od 13 lutego do 19 lutego 2023r

( niezłożenie deklaracji w/w terminie traktuje się jako rezygnację z miejsca w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.)

• Ogłoszenie

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

informuje, że rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 będzie odbywać się za pośrednictwem systemu rekrutacji elektronicznej

od 20 lutego 2023 r. do 10 marca 2023 r.

Wnioski można składać poprzez stronę internetową: https://nabordoprzedszkola.pl/chrzanow

Szczegółowe informacje w tej sprawie zostaną ogłoszone na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej szkoły: sp8chrzanow.edu.org, w zakładce SZKOŁA -> Odziały przedszkolne -> Rekrutacja