• Klasy I - III

• 2021/2022

Pożegnania nadszedł czas… – klasa 3 bi

Za nami trzy lata wspólnej nauki i zabawy. Rok szkolny zakończyliśmy w pięknych okolicznościach przyrody – nad stawami kaskadowymi w Pogorzycach. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie ogniska i wspólnego pieczenia kiełbasek. W piątek odebraliśmy nasze świadectwa … i zaczynamy wakacje, aby w pełni sił, we wrześniu rozpocząć czwartą klasę.

klasa 3d

W dniu 13.06.2022r. klasa 3d była na klasowej wycieczce w Geosferze w Jaworznie. Uczniowie brali udział w edukacyjnej grze terenowej. Mogli spróbować swoich sił na urządzeniach z Centrum Nauki Kopernika w Warszawie,którymi obiekt dysponuje. Na koniec wycieczki był piknik,zabawa na placu zabaw,gra w piłkę oraz w chowanego. To był miło spędzony dzień.

Nasi uczniowie laureatami Konkursu Recytatorskiego.

Michał Bartoszczuk z klasy Ic zajął I miejsce

a Liliana Okoczuk z klasy IIc – II miejsce

w XXVIII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć w Libiążu.

Oboje po raz pierwszy brali udział w konkursie recytatorskim, tym bardziej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich nagrań:

Michałek : https://drive.google.com/file/d/1CKkfYKf4zOMpQam9a-HxyM5wKodz2rxz/view?usp=sharing_eil&invite=CNyW8xw&ts=6072dbc6

Lilka: https://drive.google.com/file/d/1oj4Ds2Bt-kuSVvFdDo_TrGVjvoEYxmcY/view?fbclid=IwAR1PFfkejdatrPUmDG1gIalxY6SoQNwJAweiawMev0YZx9t4ubEw9Vr9s6Q

Zajęcia artystyczne pozalekcyjne.

Uczniowie klasy 1bi oraz 2bi rozpoczęli w marcu cykl zajęć artystycznych pozalekcyjnych. Pierwszym tematem zajęć były "Wiosenne kwiaty"

Szkolny Mistrz Ortografii

W dniu 4 marca oraz 11 marca odbył się szkolny konkurs ortograficzny o tytuł: Szkolny Mistrz Ortografii klas 2 oraz klas 3. Podsumowując wyniki konkursu Szkolnym Mistrzem Ortografii klas 2 został Oliwier Mazgaj z klasy 2a, natomiast zwycięzcą  klas 3 został Mateusz Śliwka z klasy 3b. Uczniowie otrzymali gratulacje , dyplomy oraz nagrody książkowe.

Cechy, które pięknie wyróżniają człowieka…. Lekcja wychowawcza w klasie 2a, 2b, 2c i 2 d

W piątek 12 marca uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami zorganizowali nietypową lekcję wychowawczą. Tym razem w rolę nauczycieli wcielili się uczniowie. Opowiadali o niezwykłych kobietach, które trwale zapisały się na kartach historii. Ambitne, odważne, pracowite, dobre i honorowe. Dzieci zgodnie stwierdziły, że są to cechy, które warto w sobie pielęgnować.

klasa 2c

„TEATR MIEJSCE NIEZWYKŁE”

„Sztuka jest środkiem wychowania, ponieważ kształtuje postawy człowieka, ale jest również środkiem nauczania, ponieważ wzbogaca zasób wiedzy i mechanizmy poznawcze”.

W czwartek (04.03.2021 r.) w klasie II c odbyły się zajęcia otwarte pt. „Teatr miejsce niezwykłe”. Podczas zajęć nauczyciele poszerzali wiedzę i doświadczenia teatralne uczniów. Jak na prawdziwych aktorów przystało dzieci ćwiczyły dykcję, ruch sceniczny, wcielały się w role. Radosna i twórcza zabawa uczniów była źródłem satysfakcji, tak dla dzieci, jak i nauczycieli. A.M., J.M.

klasa 1a

Klasowe Walentynki ❤ z 1as SP8. Każdy miał poczucie, że  jest ważny i wyjątkowy.

klasa 1a

Karnawału nadszedł czas...🎉🎈🎭

Tak bawią się pierwszoklasiści z klasy 1a SP8 Chrzanów...😆. Wszystkim dopisywał dobry humor. Każdy w przebraniu ulubionej postaci z bajek i filmów.

Nie zabrakło dobrej zabawy oraz pysznych pączków, faworków, oponek, mufinek i innych słodkości przygotowanych przez rodziców.🍩

A kto z nami zatańczy?Zobacz obraz źródłowy

b163a016-579e-4e5f-941f-043611d3fc72.mp4

58756188-e9b6-4e7f-97c4-d6ee47e6c13d.mp4

Uczniowie  z klasy 1a świętują Dzień Babci i Dziadka

1a składa życzenia posłuchajcie

video-1611256844_(1).mp4

Ale piękne laurki.

Kalendarz adwentowy

Zapraszamy do codziennego odkrywania adwentowych gwiazdek z zadaniami i zabawami.

Jubileusz szkoły

W ramach obchodów Jubileuszu 35-lecia Szkoły uczniowie klas 1-3  w dniu 30.09.2020 r. śpiewali hymn szkoły oraz piosenki harcerskie.