• Stołówka szkolna

• Zapraszamy do szkolnej stołowki

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

W celu wykupienia obiadków dla swoich dzieci na stołówce szkolnej SP8 zapraszamy na stronę:

chrzanowsp8.loca.pl

Na tej stronie po założeniu konta można zamawiać i odwoływać obiady dla swoich dzieci i sprawdzić aktualny jadłospis. 😊

Kilka WAŻNYCH informacji, które warto przeczytać:

• Obiady można zamawiać do godziny 22:00 dnia wcześniejszego.
          • Odwołać obiad można do godziny 8:00 rano danego dnia 😊
          • Obiady po dodaniu do „koszyka” należy jeszcze wykupić w tym koszyku jak w każdym innym znanym nam sklepie online.
          • Nie ma minimalnej ilości obiadów – można wykupić nawet jeden :)
          • Dodając swoje dzieciątko do systemu musimy wybrać małe lub duże porcje. Można to jednak później zmienić edytując użytkownika.
          • Można wpłacić więcej środków na zapas i korzystać z nich z portfela na profilu. Nie trzeba każdorazowo płacić za pojedynczy obiad wpłacając drobne kwoty.

Gdyby coś w systemie nie było jasne proszę dzwonić/pisać i pytać, zawsze szczerze i chętnie pomogę. Jeśli coś nie działa proszę także dawać znać, to tylko system informatyczny i miewa błędy.

Na stołówce zawsze jest dostępne kilka dodatkowych obiadów które można kupić danego dnia za gotówkę gdyby się ktoś spóźnił z wykupieniem w systemie. Ilość ich jest jednak mocno ograniczona i osoby z systemu mają pierwszeństwo.

W razie jakichkolwiek pytań aktywnie i w miarę szybko odpisujemy na e-maile na:

kuchniainfo@gmail.com

W razie pytań można także dzwonić i pisać smsy:

661 219 552 (8:00 – 13:00)

Posiadamy także profil na facebooku gdzie jest aktualny jadłospis oraz można zobaczyć zdjęcia faktycznego jedzenia podawanego na naszej stołówce 😊

www.facebook.com/stolowkaosemka

Zachęcamy także do zamawiania obiadów NA WYNOS dla siebie lub swoich dzieci 😊 Więcej informacji pod nr tel i na e-mail

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Już od dziś istnieje możliwość zamawiania, anulowania i płacenia online
          za obiady w naszej Stołówce „Ósemka”, która będzie działać od 6 września.

Wystarczy wejść na stronę https://chrzanowsp8.loca.pl/ , założyć konto,
          dodać swoje dzieci i już po akceptacji ich danych z naszej strony można działać.

- Instrukcja obsługi będzie do Państwa wysłana automatycznie po rejestracji.

- Cena obiadów to 10zł mały / 14zł duży

Mały jest rekomendowany dla dzieci mniejszych z klas I-II lub kogoś, kto je małe porcje. Obiad duży jest rekomendowany dla klas starszych, dzieci które chętnie jedzą oraz dorosłych.

Wykupienie jednorazowe obiadu jest możliwe tylko w sytuacji gdy jest go wystarczająca nadwyżka i kosztuje on 11zł mały / 15zł duży

- Do jednego konta rodzica można przypisać wiele dzieci

- Obiady (minimum 5) należy zamawiać online najpóźniej
          do godziny 9:00 poprzedniego dnia.

- Obiady można także odwołać online do 7:00 danego dnia : )

- Dla każdego dziecka będzie przypisana karta, którą dziecko będzie odbijać podczas odbioru obiadu

- Obiady są wydawane na ten moment od 11:30 do 14:30

Równie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nauczycieli
          i wszystkich pracowników szkoły. Wystarczy w imię i nazwisko dziecka w systemie wpisać swoje 😊

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

kuchniainfo@gmail.com

661-219-552 (8:00 – 13:00)

Mamy nadzieję, że będzie dzieciom i Państwu smakować :)

Michał Lorek

Szanowni Państwo, od 2 września 2021r. istnieje możliwość zakupienia obiadów w stołówce szkolnej.

Cena małego obiadu : 11 zł

Cena dużego obiadu: 15 zł

Przy zakupie obiadów na minimum 5 dni będzie obowiązywała cena:

mały obiad: 10 zł

duży obiad: 14 zł

Istnieje możliwość rejestracji na obiady stołówkowe - załącznik

Informacji udziela ajent stołówki: tel. 661-219-552 (8:00-13:00) lub e-mail: kuchniainfo@gmail.com

plik do pobrania

rejestracja_-_obiady.pdf

Informacja:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie informuje, że w dniu 09 czerwca 2021r. została wybrana oferta p. Michała Lorka na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem  na prowadzenie działalności handlowo-usługowej: stołówki szkolnej dla uczniów wraz z zapewnieniem całodziennego wyżywienia dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych.

Jadwiga Banasik

Zapytanie ofertowe - stołówka szkolna